Marastoni (1970’y)
| Seat tube | 495 mm(c-c) / 510 mm(c-t) |
| Top tube | 525 mm(c-c) |
| Stand over height | 750 mm |
| Stem | 3ttt (100mm) |
| Handle | 3ttt (c-c:400mm) |
| Head parts | Campagnolo Gran Sport |
| W lever | Campagnolo Record |
| Front Derailleur | Campagnolo Record |
| Rear Derailleur | Campagnolo NUOVO RECORD (PATENT-76) |
| BB | Campagnolo Record |
| Crank | Campagnolo Record (Marastoni, 52/42t , 170mm) |
| Brake Caliper | Campagnolo Record |
| Brake Lever | Campagnolo Record |
| Saddle | cinelli unicanitor No.3 |
| Seat Post | Campagnolo Record (φ27.2 mm) |
| Hub F/R | Campagnolo Record |
| Free | Regina ORO (6s / 14-15-16-20-22-24 ) |
| Rim | NISI (tubular) |
| Pedal | Campagnolo Record |

こちらのフレームを組み上げたお写真です。
